Linka DOMŮ

Vítáme Vás na internetových stránkách firmy Žídek kuchyně-interiéry.

Slogan kuchyně žídek
zpět

3D grafické návrhy kuchyní a nábytku

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme zpracování 3D grafických návrhů kuchyní a nábytku. Tyto návrhy Vám nejen ukáží vizualizaci nábytku, ale také včas odhalí případné nedostatky ještě před samotnou realizací.

V průběhu tvorby Vám nabídneme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašim představám o nové kuchyni či nábytku s ohledem na funkčnost a základní normy ohledně daných rozměrů.


Během tvorby 3D návrhu je také možné změnit prvky, tvary dvířek, barvy a dekory projektu.


K tomu, abychom Vám návrh mohli vytvořit budeme potřebovat znát základní rozměry místnosti, kam bude kuchyňská linka instalována, včetně zakreslení oken, dveří, topení, výstupků, popřípadě elektroinstalace, přívodů vody, odpadu a plynu jsou-li již připraveny.

Pokud již tyto instalace připraveny máte, budeme se vzhledem k nim snažit najít nejoptimálnější řešení.
Jestliže tyto instalace prozatím nemáte, dodáme Vám k nim plány rozvodů po vyhotovení a konečném odsouhlasení 3D návrhu.

 

3D grafické návrhy vyhotovujeme na vratnou zálohu 2.000 Kč (tj. při objednání nebo podpisu smlouvy o dílo Vám tuto zálohu vyplatíme zpět nebo odečteme z celkové ceny zakázky).

Po odsouhlasení návrhu Vám zhotovíme přesnou a již neměnnou cenovou kalkulaci a návrh Vám vytiskneme, nebo zašleme e-mailem. K tomu vytvoříme také plánky rozvodů instalací.

 

3D grafické návrhy vytváříme pomocí kvalitního francouzského software firmy KitchenDraw verze 6.5.