Linka DOMŮ

Vítáme Vás na internetových stránkách firmy Žídek kuchyně-interiéry.

Slogan kuchyně žídek
zpět

Jak objednat

Chcete li si u nás objednat kuchyňskou linku, skříně nebo jiný nábytek na míru, prosíme o následující postup:

 

■  Kontaktujte nás viz kontakt pro sjednání termínu schůzky (1.schůzka je u nás)

 

■  Seznámení s poptávkou, návrh řešení a zpracování cenové kalkulace (zdarma a nezávazně)

 

■  Možnost zpracování grafického návrhu za cenu 2.000,- Kč (zdarma při objednání kuchyně od nás)

 

■  Schůzka u Vás, přesné vyměření prostor

 

■  Objednávka, složení zálohy, vypracování plánků rozvodů, výroba (4-6 týdnů)

 

■  Po dokončení výroby dovoz a montáž

 

■  Po dokončení montáže kontrola, předání, vystavení faktury a úhrada doplatku

 

 

 

Přehled dalších nejčastějších otázek a odpovědí

 

Jak dlouho trvá výroba a jak dlouho montáž?
Odpověď: Výroba kuchyně nebo vestavné skříně trvá ode dne složení zálohy minimálně 4, maximálně 6 týdnů dle náročnosti výroby a zvoleného materiálu, pak je možno dovézt a namontovat. Montáž kuchyně trvá dle náročnosti 1 až 3 dny. Montáž šatních skříní trvá cca. 1 den. Dodací lhůty ostatního nábytku jsou dle charakteru zakázky.

Jaké jsou záruční podmínky?
Odpověď: Na všechny výrobky firmy ŽÍDEK KUCHYNĚ-INTERIERY se vztahuje záruka dle platných předpisů tj. 24 měsíců ode dne předání díla. Na kování BLUM a HETTICH se vztahuje doživotní záruka.

 

Jaké jsou platební podmínky, skládá se záloha na materiál?

Odpověď: Ano, při objednání kuchyně nebo jiného nábytku se platí záloha na materiál cca. ve výši ceny materiálu. Doplatek do výše konečné ceny se platí po dokončení a předání zakázky.

 

Vyrobíte nám nábytek na míru? Co to znamená ''na míru''?

Odpověď: Ano, nábytek vyrábíme na míru, a nejsme omezeni žádnou výrobní řadou. Pokud je to technicky možné, vyrobíme jakýkoliv atypický rozměr. Nemáme problém s napasováním nábytku i do křivých, nebo nepravoúhlých prostor. Máme samozřejmě i základní rozměrovou řadu skříněk a skříní.

 

Máte u Vás nějaké vystavené kuchyně na které bychom se mohli podívat?

Odpověď: Nejsme klasické kuchyňské studio s více kuchyněmi ale jednu kompletní kuchyni včetně spotřebíčů vždy vystavenou máme. Kromě toho máme u nás na vzorkovně táké vzorníky materiálú, stojany s dvířky, pracovními deskami, úchytkami a vším potřebným k výběru.

 

Když Vás chceme navštívit a podívat se u Vás, musíme se ohlásit dopředu?

Odpověď: Nemusíte, ale pokud se předem ohlásíte, můžeme Vám zaručit, že se Vám pak budeme moci ve smluveném čase plně věnovat.

 

Jak dlouho trvá s námi vypracování grafického návrhu kuchyně?

Odpověď: Dle náročnosti projektu, přibližně 1 až 2 hodiny. Každopádně pokud budeme vědět na základě Vámi vybraných materiálů a představy o rozmístění nábytku, můžeme tento návrh vypracovat i bez Vás, a následně pak konzultovat a doladit s Vámi.

 

Jak dlouho dopředu se máme ojednat, aby jste si pro nás vyčlenili čas?

Odpověď: Nejlépe 1 den dopředu, popřípadě upřesnit hodinu, kdy Vám to vyhovuje nejlépe. Pokud bude potřeba, zůstaneme s Vámi po domluvě i déle, než máme otevřeno.

 

Kolik u Vás stojí 3D grafický návrh kuchyně?

Odpověď: Vypracování grafického návrhu je u nás zpoplatněno částkou 2.000 Kč, a je zdarma pokud si nábytek objednáte od nás. Po zaplacení zálohy na materiál, nebo podpisu smlouvy o dílo Vám tento poplatek vyplatíme zpět, nebo odečteme z ceny zakázky.

 

Půjčíte nám vzorky materiálu, abychom si mohli vybrat např. podlahu, nebo obklady do kuchyně?

Odpověď: Ano, vzorkovníky materiálů Vám zapůjčíme na vratnou zálohu.

 

Máme už do kuchyně koupené spotřebiče, je to pro Vás problém?

Odpověď: Ne, není to pro nás problém, ale je potřeba nahlásit značku výrobce a označení výrobku.

 

Vyrábíte také na míru jiný nábytek než kuchyně?

Odpověď: Ano, vyrábíme veškerý nábytek na míru jak do bytových tak i do nebytových prostor, firem, provozoven, škol, ordinací, obchodů.

 

Je možné nechat si udělat nábytek z materiálu který jsme ale v nabídce vašich materiálů nenašli? Například pracovní desku nebo lamino od jiného výrobce.

Odpověď: Ano, pokud budete mít požadavek nechat si vyrobit nábytek, nebo část nábytku z materiálu jiné značky který nemáme v nabidce, pokud to bude možné rádi ho pro Vás seženeme.

 

Je možné zaslat Vám na e-mail obrázky, 3D návrhy nebo plánky kuchyně s dotazem o nacenění po e-mailu?

Odpověď: Obrázky, 3D návrhy nebo soubory do jednotlivé velikosti 2MB můžete zaslat na náš e-mail. Ke zpracování cenové nabídky je ale potřeba více informací (co bude součástí zakázky, jaké materiály, vybavení a doplňky, místo montáže, atd. K tomu je nejvhodnější osobní schůzka u nás.  Děkujeme za pochopení.

 

 

Máte-li jakýkoli jiný dotaz který zde není zodpovězen, rádi Vám na něj odpovíme na e-mailové adrese info@kuchynezidek.cz nebo na tel. čísle 605 828 057 (p.Žídek)